Registruotis    Prisijungti    Forumas    Ieškoti    DUKAutorius Žinutė
 Pranešimo tema: Aptarkime telegoniją
 Standartinė Parašytas: 2004 Gru 24, 15:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Lap 16, 19:34
Pranešimai: 40
Miestas: Vilnius
Ar žinote, kas yra telegonija? Apie ją reikėtų pradėti kalbėti nuo tada, kai vaikas sužino, kad vaikus ne gandras atneša. Todėl šios temos nereikia žymėti raide S.
Jei nežinote, galėsiu paaiškinti.


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2004 Gru 24, 18:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Rgs 20, 10:28
Pranešimai: 91
Miestas: Vilnius
Kalbant apie gandrus:)
Kur dingsta gandras kai atnesa vaika?...
Atsakymas: atgal į kelnes:)

_________________
Mintis apie mirti yra vienintelis budas dvasiai sutramdyti. Musu gyvenime nera nieko svarbesnio uz dvasios tobulinima. Netobulinti dvasios reiskia siekti mirties, o tai reiskia nesiekti nieko, nes mirtis ir taip mus pasiims.


Į viršų 
 Pranešimo tema:
 Standartinė Parašytas: 2004 Gru 24, 21:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Rgs 12, 16:48
Pranešimai: 112
Sėk, mergele, žalią rūtą...

Šiuolaikiškiausių Europos šalių (Skandinavijos, Danijos, Vokietijos, Prancūzijos) jauni vyriškiai per psichologų surengtą apklausą pareiškė norintys savo žmonai būti pirmieji. Tokių griežtų moralistų tarp 18-25 metų vaikinų atsirado net 82 %. Paklausti, kodėl jie kelia tokius griežtus reikalavimus šiais apylaisvės meilės laikais, dauguma negalėjo tiesiai atsakyti. “Taip turi būti, ir viskas”. Šią psichologinę mįslę netikėtai padėjo išnarplioti nauja genetikos atšaka - telegonija. Faktiškai ji gimė prieš 150 metų...

Zebras ar arkliukas?

Jaunuoliai norėtų turėti vaikų su savo teisėtais sutuoktiniais. Vaikai gimsta, tačiau kartais... tarsi kitos rasės, savo giminei nebūdingo charakterio ar elgsenos. Ilgainiui gimdytojai ir palikuonys pasijunta it svetimi. Karma, psichologinės skirtybės ar kartų konfliktas? Dažniausiai būna taip, tačiau yra dar vienas svarbus veiksnys - telegonijos efektas.

Prieš 150 metų arklių augintojai, išvedantys naujas veisles, nutarė sukryžminti arklį su zebru. Bandymai nepavyko: neužsimezgė nė viena “arklinio zebro” ląstelė. Ilgainiui šį eksperimentą pamiršo, tačiau... po kelerių metų veislinės kumelės, sukergtos su tikrais veisliniais arkliais, ėmė ir atsivedė... dryžuotus kumeliukus. Mokslininkai kraipė galvas - taip zebrų ir neapvaisintos, keliskart atsivedusios puikius grynakraujus palikuonis kumelės nei iš šio, nei iš to atsivedė kažkokius mišrūnus? Apstulbęs mokslo pasaulis šį reiškinį pavadino telegonija.

Profesoriaus Flinto, Felikso Ledanteko ir kitų bandymai su įvairiomis gyvūnų rūšimis atskleidė tą patį fenomeną.

Tai nesukrėtė šik šunų veislių specialistų. Jie seniai žinojo: jei nors kartelį kalė pasibėgios su kukliu nekilmingu kiemo margiuku ir jeigu po to ir neatsives šunyčių, vis dėlto net tolimoje ateityje grynaveislių šunelių nelauk, nors jų tėvas būtų ir pats Šunų Lordas. Šią išmintį žino kiekvienas šunų augintojas. Svarbiausia kitkas: ar telegonijos efektas veikia ir žmones?

Po daugybės eksperimentų mokslininkai nustatė: deja, taip, telegonijos efektas skirtas ir žmonėms! Baisiausia - čia jis pasireiškia stipriau nei gyvūnams!

Nuo šio lemtingo akimirksnio tam tikrų (?!) žmonių pastangomis eksperimentai mikliai buvo baigti, jų rezultatai - paslėpti ar sunaikinti.

Tačiau yla visada išlenda iš maišo, ypač moksle. Audringa pasaulio šalių komunikacijos plėtra, seksualinė revoliucija, AIDS, apsigimimai, savižudybės ir žmogžudystės, kartų konfliktai ir šeimyniniai nesutarimai privertė skubiai prisiminti senutę telegoniją.

“Nei į tėvelį, nei į mamytę...”

Žinomi faktai: pornografijos, prostitucijos, narkomanijos ir laisvosios meilės epochoje kai kuriose šeimose nei iš šio, nei iš to gimsta beje, absoliučiai teisėti vaikai, tačiau - “nei į tėvelį, nei į mamytę”. Klastingas genų žaismas ar - telegonija? Genetikos specialistai tvirtina, kad tokių “savų-nesavų” palikuonių atsiradimo priežastis - genetinė chromosomų grandinės mutacija, kurią kažkada sukėlė atsitiktiniai nesantuokiniai ryšiai. To negana - telegonijos mokslas įrodė, kad perduodami ne tik išoriniai, bet ir vidiniai buvusio seksualinio partnerio požymiai. Mūsų senoliai tą žinojo - gal todėl taip griežtai būdavo baudžiami merginų prievartautojai, suvedžiotojai, o laisvo elgesio moteriškės niekinamos ir baudžiamos. (Tikėta, kad atsitiktinius meilužius jos tarsi virusais užkrečia ankstesnių savo partnerių nuodėmėmis - polinkiu į girtavimą, vagystę, homoseksualizmą ir pan.) Ir ne tik jos - buvo manoma, kad daug moterų mylėjęs vyriškis savo nekaltai nuotakai irgi primeta buvusių mylimųjų vidinius bruožus, ir jo teisėti vaikai, ypač - mergaitės, gali išaugti lengvabūdžiai ir - nemylėti motinos. O ištekėjusiųjų “be vainikėlio” moterų vaikai esą mažiau mylės tėvą... Kad ir kaip ten būtų, tačiau naujų telegonijos atradimų šviesoje močiutės prisakymai vaikaičiams “saugoti žalią rūtą” atrodo nebe tokie naivūs.

Minesotos universiteto (JAV) eksperimentinės medicinos centro specialistai teigia įrodę, kad jaunuolių nekaltybė - ir moralinė, genetinė kategorija, o palaidi seksualiniai ryšiai sulig kiekvienu nauju partneriu pamažu keičia įgimtą genetinę informaciją. Kuo daugiau iki teisėtos santuokos buvę tokių ryšių, tuo stipriau užteršta chromosomų grandinė ir tuo mažiau šansų savo išrinktąjį (-ąją) apdovanoti ne tik juridiškai ir fiziškai, bet ir dvasiškai teisėtu, mylinčiu bei geru palikuoniu. Davatkiška, dogmatiška ir šiurpiai fatališka? Tegu nenusimena tie, kuriems “žalių rūtų” iki vestuvių išsaugoti nepavyko. Išeitis yra visada - šiuo atveju iš moralinės aklavietės mokslininkus ir nusidėjėlius išvedė ne kas kita, kaip ekstrasensai.

Karštoji meilės ir kūrybos liepsna,
arba Meilė degina viską


Minesotos laboratorijos specialistai 1996-ųjų rudenį telegonijos metodu tyrė 15 savo noru pasisiūliusių asmenų chromosomų grandinės užterštumą. Rezultatai buvo netikėti: iš septynių gana laisvai prieš vestuves gyvenusių vyriškių 3 asmenų chromosomose mutacijų nepastebėta; iš 8 moterų 6 nerasta jokio užterštumo! Kodėl? Skubiai į pagalbą buvo iškviesti Kalifornijos parapsichologinių tyrimų centrų bioenergetikai. Po testavimo paaiškėjo - tie 8 “švarūs” asmenys sukūrė santuoką vedini meilės, buvo ištikimi savo antrajai pusei, dori piliečiai ir geri, pasiaukojantys tėvai. 6 iš 8 buvo sutuokti šventikų, 4 jų prieš tuoktuves atliko išpažintį ir pan. Beveik visi “švaruoliai” turėjo vienokių ar kitokių kūrybinių polinkių - tapė, rašė eiles, muzikavo. Ekstrasensų pirmoji išvada buvo tokia: stiprios, pareigingos ir tikrai mylinčios asmenybės ilgainiui tarsi energetiškai sudegina chromosomų taršą, taigi jų palikuonims tėvų ikisantuokinių seksualinių ryšių informacija neperduodama. Antroji išvada: taršą naikina ir tikra atgaila bei nuoširdus ketinimas gyventi santuokoje dorai. “Matyt, pasiruošimas santuokai ir vestuvių apeigos turi dar ir šią ugninę valomąją prasmę”, - teigė JAV bioenergetikas Maiklas Klinfordas.

Plačiau skaitykite čia :-)

http://www.moteris.lt/99sausis/mokslas/mokslas.htm


Į viršų 
 Pranešimo tema: Aptarkime telegoniją
 Standartinė Parašytas: 2004 Gru 25, 10:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2004 Lap 16, 19:34
Pranešimai: 40
Miestas: Vilnius
Visuomet aštuntokams pasakoju apie telegoniją. Manau, kad tai pats laikas, nes vėliau gali būti vėlu. Nesu biologijos mokytoja, tačiau, kaip pastebėjau, biologijos mokytojos tokių dalykų nežino. Praeitą savaitę paskyriau dalį pamokos šiai temai ir išaiškinau vaikams, kodėl reikėtų saugoti nekaltybę iki vestuvių. Aštuntokai klausė išsižioję.
Mano giminėje yra pats tikriausias telegonijos įrodymas. Mano brolis su pirmąja žmona vaikų neturėjo. Kai antroje santuokoje jam gimė dukra, visi atkreipdavo dėmesį į nepaprasto grožio jos odą. Tokią odą turėjo pirmoji žmona... Žinau, kad ir mano pačios vaikai nėra šimtu procentų mano vaikai. Mūsų senelis mėgo pašėlioti ir "praplėtė" genofondą.
Aš pati apie telegoniją sužinojau iš Jono Markūno knygos. Buvau ir jo paskaitoje.
Gaila, nors apie telegoniją puikiai žino veislinių šunų ir kačių augintojai, o žmonės apie tai nesusimąsto. Pilni žurnalai kvailų straipsnių. Neseniai mačiau Nomedos laidą, kurioje jau po pirmojo pasimatymo buvo siūloma pasimylėti. O paskui tėvai nežino, kieno vaikus augina...


Į viršų 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
 
 Puslapis 11 [ 4 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

 
 

 
Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007