Numirti galima ir už dyką  
 

Iš Kanados į Lietuvą kartais atvykstantis mokslininkas-tyrinėtojas, išradėjas, meditacinės terapinės muzikos kūrėjas, naujausių gydymo atradimų žinovas, bioenergetikas, "gyvo" kraujo lašo tyrinėtojas sako ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio šalyse sveiko maisto beveik nerandantis. Vegetaras itin atidžiai renkasi maisto produktus ir skleidžia žinias žmonėms, kaip būti sveikam. "Numirti galima ir už dyką. Kam nesveikiems produktams leisti pinigus?" - sako Vladas.

Vladas Martirosas tiki ir garso terapija. Jo teigimu, kiekvienas organas turi tam tikrą rezonansinį dažnį. Jei tas dažnis nukrypsta nuo normos, pasitelkus vibracinę terapiją jį galima atkurti.

 
 

Vlado MARTIROSO asmeninio archyvo nuotrauka

Liga įveikiama žinant priežastį

Kanadoje gyvenantis V. Martirosas žino, kad žmogaus galimybės yra beribės. Jis tiki žmonių ekstrasensinėmis savybėmis, telepatija, hipnoze, augalų gydomosiomis savybėmis, gydymu ozonu ir sako, kad žmonija sėkmingai gali išgydyti vėžį, AIDS. Kanadoje Vladas buvo įkūręs natūralios medicinos kliniką, dabar su šveicarais klinikas kuria kitose šalyse, kuriose įvairiais būdais padedama žmonėms keisti gyvenimo būdą ir sveikti.

Bendradarbiaujantis su onkologinėmis klinikomis Vladas sako, kad rezultatai rodo, jog apie 80 procentų vėžiu sergančių pacientų pasveiksta, gydant juos natūraliais gydymo būdais: teikiant psichologinę pagalbą, vartojant homeopatinius vaistus, maisto papildus, taikant ozono terapiją ir kt.

Kas yra vėžys? Pasak Vlado, ši liga - dažnai imuninės sistemos sutrikimas. Juk mes esame tai, ką valgome, maistas yra ne tik tai, ką valgome bet ir mūsų mintys. Pusę gyvenimo žmogus save gadina, nes tikisi greitai pasveikti. Žmoguje viskas yra subalansuota, tačiau jis daro viską, kad to balanso neliktų.

Vėžys - dažnai viso mūsų gyvenimo būdo pasekmė, o medicinos sistema paprastai sprendžia ligos pasekmę. "Reikia naikinti ligos priežastį. Sunegalavus lengviausia nueiti pas gydytoją, gauti tablečių, kurios nuslopina simptomus ir tik apgydo. Svarbiausia - pakeisti mąstymą apie gyvenimo budo pakeitimą ir pradėti džiaugtis gyvenimu", - sako pašnekovas.

Vladas yra Paracelso - šveicarų gydytojo ir filosofo - pasekėjas. Paracelsas žmogų analizavo kaip kūno, proto ir sielos vienovę. Ir Paracelsas, ir Hipokratas pripažino, kad maistas turi būti vaistas, o vaistai - mūsų maistas. "Be abejonės, mums reikia chirurgų ir kitų gydytojų, tačiau daugelio ligų galima išvengti, skiriant laiko ir pasitelkus valią būsenai suvokti", - sako jis.

Pašnekovo teigimu, medicina yra menas. "Nenoriu sakyti, kad visi medikai ir visa medicina yra bloga. Yra puikių savo profesijai atsidavusių gydytojų. Juk mintimis žmogus pritraukia teigiamus ir neigiamus dalykus", - sako pašnekovas.

Anot Vlado, medicinos sistemą sukūrė žmonės, todėl ji pasižymi visomis žmogiškomis savybėmis. Joje atsispindi tokios individo neigiamos savybės kaip korupcija, biurokratija, pinigų troškimas, sąžinės stoka.

"Subalansuotame organizme vidinis balsas atsako į visus klausimus, ko nori kūnas, ko reikia sveikatai. Intuicija signalizuoja, kas sveika, o kas - ne, o pasirinkimą lemia aplinkos įtaka bei įpročių diktuojamos mūsų pačių susikurtos tradicijos. Tai, kaip mes gyvename - kompleksinis mūsų pačių sukurtas reiškinys, kuriame svarbios ir materialinės vertybės. Todėl tai, kad mes nerandame sveiko maisto - mūsų pačių veiklos rezultatas. Mes patys leidžiame pasauliui eiti susinaikinimo link. Turime išeitį - pastebėti savo ydas, apsileidimą ir tapti sąmoningais", - sako Vladas.

Jau prieš daug metų įrodyta, kad ozono terapijos dėka galima nugalėti vėžį ir AIDS. Ši terapija ne visada tiesiogiai nukreipta konkrečiai ligai įveikti. Ji tiesiog padeda atkurti imuninę sistemą ir išvalyti organizmą nuo toksinu.

Vladas teigia, kad informacija apie gydomąsias ozono galias yra slopinama, nes šis gydymo būdas labai pigus, todėl farmacininkams nenaudingas. Vokietijoje, Kanadoje, Kuboje, Rusijoje ozono terapija yra naudojama jau daug metų. Ne naujiena, kad informacija apie daugybę nebrangių efektyvių vaistų yra blokuojama. Pavyzdžiui, Kanadoje visur prekiaujama veiksmingai su vėžiu kovojančiu žolių mišiniu "ESSIAC", tačiau Amerikoje ši informacija daug metų buvo slopinama.

Gripo virusas naikina vėžio ląsteles

Vladas sako, kad kai žmogus gimsta, Dievas jam duoda kreditinę sveikatos kortelę, todėl reikia nepamiršti, kad skolą anksčiau ar vėliau teks grąžinti. "Kai paskola negrąžinama, bankas sąskaitą užblokuoja. Žmogus, išeikvojęs sveikatos kreditą, privalo palikti šį pasauli", - primena jis.

Ne visi laikosi sveiko gyvenimo būdo, vis pateisina savo žalingus įpročius. "Kai organizmas švarus, jis žino, ko jam reikia. Kai organizmas serga, liga ima diktuoti sąlygas. Jei, pavyzdžiui, žmogus serga vėžiu, jis labai nori mėsos, mat vėžio ląstelės minta gyvuliniais baltymais", - sako jis.

Vladas prisimena, kad net porą dienų negalėjo atgauti normalios būsenos, kai susigundė suvalgyti ledų porciją. Juk perskaičius užrašą ant ledų pakuotės pamatai, kad leduose nebėra nieko natūralaus.

"Savo kūną reikia gerbti, tačiau žmonės visiškai nesirūpina sveikata. Galiu pateikti pavyzdį - neprižiūrimas laivas surūdija ir nuskęsta. Organizmui galima taikyti tą patį", - sako daug metų mėsos nevalgantis Vladas.

Pašnekovas žino, kad viskas prasideda nuo minčių. Antras žingsnis yra veiksmas. Dažnai žmogus nori pradėti gyventi sveikai, bet nieko nedaro. "Pabandyk save suvokti kaip gamtos, kaip visatos dalį. Tada tavyje prabils išmintis. Juk gamtoje viskas gyva ir harmoninga", - sako Vladas. Jo žiniomis, švarus organizmas ir sveika psichika skleidžia signalus rinktis sveiką maistą. Jei nešvarios mintys, jų patarimas kūnui - niekinis.

V. Martirosas itin kritiškai vertina skiepus. Jis teigia, kad juos gaminant naudojamos kenksmingos medžiagos anksčiau ar vėliau padarys savo juodą darbą. Vladas sako, kad ne naujiena, jog Alzheimerio ir Parkinsono ligomis susergama dėl organizme prisikaupusių kenksmingų medžiagų - pažeidžiamos tarpneuroninės jungtys.

"Fluoras, bromas yra kenksmingos medžiagos, tačiau fluoras dedamas į dantų pastą. Nuo mažo šių medžiagų kiekio per trumpa laikotarpi nieko nenutiks, bet per visą gyvenimą jos kaupiasi ir galų gale pakenks sveikatai. Kenksmingų medžiagų gaunama ir iš nusibraižiusių teflono keptuvių, maisto priedo E621. Numirti galima ir už dyką. Kam stengtis, kad mirtis ateitų greičiau?" - sako jis.

Pašnekovo nuomone, daugumai žmonių skiepytis nuo gripo nevertėtų. Gripas yra natūralus gamtos ciklo reiškinys, jo virusas nuolat mutuoja, tad atspėti, koks jis bus - labai sudėtinga. "Persirgti gripu yra net naudinga, mat kai kurie gripo virusai naikina vėžio ląsteles. Be to, tai gera treniruotė imuninei sistemai", - sako jis.

Ką atskleidžia kraujo lašo tyrimas?

Natūralios medicinos klinikoje Kanadoje V. Martirosas atlikdavo gyvojo ir sausojo kraujo lašo tyrimus specialios paskirties mikroskopu. Jo teigimu, kraujo lašo tyrimas įspėja apie esamas ir būsimas ligas. Jau praėjusiame amžiuje mokslininkai nustatė, kad ligas nustatyti galima patyrinėjus gyvojo kraujo lašą, tai yra, sužinoti ne tik kiek ir ko yra kraujyje, bet ir žvilgtelėti į mūsų kraujo gyvybinius procesus, kaip jie vyksta musu organizme.

Tyrimas - lyg organizmo veidrodis, galintis suteikti labai svarbios informacijos apie mūsų sveikatą bei galimus sutrikimus. Apžiūrėjus ir įvertinus kraujo sudedamųjų dalių dinamiką, polimorfinių mikroorganizmų gyvybinį ciklą, galima nustatyti imuninės sistemos aktyvumą ir potencialų organizmo atsparumą. Pastebimi patologiniai kraujo pokyčiai, atveriantys kelią ligoms.

Remiantis gyvo kraujo lašo tyrimu, galima spręsti apie medžiagų apykaitos procesus, imuniteto savybes, galimą žarnyno disbakteriozę, parazitų aktyvumą organizme. Tyrinėjant kraujo lašą, galima pastebėti potencialias galimybes susirgti.

Oksana LAURUTYTĖ 
 

Visą straipsnį skaitykite "Šiauliai plius"
Reiki seminarai